Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

V-TAC

( ilość produktów: 2617 )

Nowoczesne podejście do biznesu, odpowiedzialność za środowisko naturalne i globalny zasięg, to DNA firmy V-TAC, będącej producentem doskonałej jakości produktów oświetleniowych.

V-TAC jest liderem na europejskim rynku oświetlenia, dzięki innowacyjnemu partnerstwu z firmą Samsung Electronics CO. Ltd, która dostarcza wysokiej jakości diody LED. Misją firmy jest nieustanny rozwój, oparty na nowych doświadczeniach i wyprzedzanie oczekiwań Odbiorców, dzięki korzystaniu ze zdobyczy technologicznych, za którymi podąża cały Zespół. Efektywność i kreatywność, to cechy, z którymi utożsamiają się pracownicy V-TAC. Dzięki temu firma ma w ofercie obecnie około 4000 artykułów. A większość z nich jest objęta 5-letnią gwarancją. Na taką jakość produktów może sobie pozwolić tylko lider w branży, który o swoją pozycję zawalczył w ciągu zaledwie kilku lat. Firma powstała w 2018 r., jako spółka córka V-TAC Europe.

Charakter marki V-TAC podkreślają:

  •  jakość produktów – to priorytet dla firmy, która codziennie udowadnia, że można spełniać oczekiwania klientów i dostarczać produkty, które warte są swojej ceny
  •  ciągła analiza danych – w oparciu o zbierane dane, marka nieustannie poszukuje nowych rozwiązań wspierających sprzedaż
  •  odpowiedzialność – zespół tworzący firmę, to nieduży, ale zgrany organizm naczyń połączonych, w którym każdy wie za co odpowiada i ma świadomość podejmowanych decyzji
  •  komunikacja – umiejętność słuchania sprawia, że firma doskonale odczytuje potrzeby rynku i pozwala we właściwy sposób zapewnić wysoką jakość obsługi klienta
  •  potrzeba ciągłego rozwoju – V-TAC tworzą ludzie, którzy chętnie sięgają po wiedzę i nowe umiejętności, by działać skuteczniej i czuć się pewnie w tym, co robią. Profesjonaliści.

O pozycji firmy, jako lidera i jakości produktów najlepiej świadczą liczby. W tak krótkim czasie, dynamiczny rozwój firmy na rynku doprowadził do wygenerowania prawie 1mln 400tyś sprzedanych produktów, co wprost przełożyło się na  36,5mln złotych obrotu. Sukces tworzą ludzie i  ciężka praca nad doskonałymi produktami.

Team V-TAC na co dzień ściśle ze sobą współpracuje, co bezpośrednio wpływa na jakość dostarczanych usług. Ma w swojej ofercie tysiące wysokiej klasy produktów oświetleniowych, w pełnym zakresie. Decydując się na zakup jakiegokolwiek produktu marki V-TAC, klient może być pewny, że spełnia on wszystkie wymagane branżowe standardy.

Priorytetem jest globalna akredytacja: ▪ partnerzy produkcyjni firmy V-TAC posiadają certyfikaty BSCI lub ISO9001 ▪ wszystkie produkty są testowane z normami GS/TUV ▪ V-TAC jest częścią społeczności Dialux Software, Luckins i brytyjska tablica oświetleniowa

Dzięki rozbudowanej sieci logistycznej, V-TAC jest w stanie dostarczać swoje produkty klientom na całym świecie, a dzięki obecności w ponad 70 krajach jest to dużo łatwiejsze. W swojej ofercie V-TAC oferuje m.in.:

Doskonałej jakości oświetlenie LED -

w tej kategorii produktów dostępność jest ogromna, a klienci znajdą m.in.:

Żarówki LED V-TAC:

Do wyboru np. duże żarówki, żarówki PAR, żarówki z tworzywa termoplastycznego, designerskie żarówki, kolorowe żarówki LED V-TAC, żarówki inteligentne, czy też żarówki bursztynowe.

Reflektory LED V-TAC

Wśród nich np. inteligentne reflektory, reflektory z obiektywem 110°, z obiektywem 38°, reflektory mleczne z pokrywą 110°, czy też lampy kapsułkowe lub akcesoria elektryczne V-TAC.

Taśmy LED V-TAC

W tej kategorii znajdziemy np. listwy LED, moduły LED, zestawy oświetlenia pasmowego, lampy paskowe-IP20, taśmy LED V-TAC Neon Flex, akcesoria , czy zasilacze.

Oświetlenie ogrodowe V-TAC

Do wyboru np. lampy ścienne, lapy pachołkowe, lampy słupki, lampy basenowe, oprawy ogrodowe V-TAC pod ziemię, uchwyty ścienne, kolce ogrodowe V-TAC, czy lampy stojące.

Panele LED V-TAC

W tej kategorii mamy do wyboru m.in. panele 60x60, panele LED V-TAC 62x62, panele powierzchniowe, panele 120x30, czy panele 120x60.

Oprawy liniowe LED V-TAC

Wśród nich np. liniowe lampy listwowe, liniowe lampy wiszące, liniowe lampy wpuszczane Led V-TAC, czy różne akcesoria.

Lampy uliczne V-TAC

Znajdziemy tutaj kilkadziesiąt modeli lamp ulicznych V-TAC, a także lampy ogrodowe, czy zawieszane lampy uliczne.

Halogeny, naświetlacze LED V-TAC

W ofercie oświetlenia LED znajdziemy też szeroki wybór halogenów/naświetlaczy LED V-TAC, które dostosujemy do potrzeb i przeznaczenia.

Czujniki ruchu LED V-TAC

W ofercie dostępne są np. czujniki na podczerwień, czy na fotokomórkę lub mikrofalowe czujniki.

 

Szeroki wybór oświetlenia dekoracyjnego - w tej kategorii produktów klienci mogą wybierać spośród m.in.:

Lampy sufitowych V-TAC – a wśród nich różnego rodzaju lampy wiszące, czy żyrandole.

Lampy designerskie V-TAC – np. lampy ścienne, podłogowe, designerskie lampy stołowe, czy inne.

Designerskie lampy delikatne V-TAC – np. designerskie wisiorki wiszące, designerskie lampy ścienne V-TAC, czy designerskie zawieszki powierzchniowe. °

Różnorodność w kategorii inteligentnych produktów- w tym przypadku klienci znajdą m.in.:

Inteligentna elektronika V-TAC – w tej kategorii dostępne są np. gniazda, wtyczki, przełączniki, dzwonki do drzwi, kamery zewnętrzne i wewnętrzne, czujniki temperatury, piloty zdalnego sterowania, roboty Vacuum, termostaty, czy wentylatory.

Inteligentne oświetlenie LED V-TAC-  wśród nich np. oprawki do lamp, śledziki LED, zestawy pasków, reflektory LED, żarówki, downlighty LED, czy designerskie lampki kopułowe. °

Doskonałej jakości akcesoria cyfrowe – klienci mogą wybrać spośród m.in.:

Ładowarki V-TAC – np. ładowarki ścienne, czy ładowarki bezprzewodowe.

Power banki – przenośne lub bezprzewodowe.

Kable USB V-TAC – np. kable micro USB, kable USB typu C, kable MFI USB, czy konwertery. °

Duży wybór artykułów elektrycznych – znajdziemy tutaj m.in.:

Adaptery i nasadki V-Tac - np. adaptery, gniazda przedłużające, kable przedłużające, gniazda ogrodowe, czy gniazda ścienne.

Wentylatory -  np. biurkowe, stojące, kolumnowe, sufitowe, czy typu Box Fan.

Przełączniki i ściemniacze V-TAC -  wśród nich przełączniki dotykowe, przełączniki dzwonka do drzwi, kinetyczne, odbiorniki kinetyczne.

Opaski kablowe – m.in. nylonowe lub ze stali nierdzewnej. 

Nowoczesne produkty audio – wśród nich m.in.:

Słuchawki V-TAC – np. doskonałej jakości słuchawki nauszne lub douszne.

Głośniki – wśród nich przenośne lub na kółkach.

Całego asortymentu V-TAC nie sposób wymienić (można zajrzeć na ich serwis tutaj), ale firma jest doskonałym przykładem, że za tak ogromną ofertą może stać najwyższa jakość. Klienci na całym świecie to potwierdzają i są najlepszymi ambasadorami marki, a to wprost motywuje V-TAC Poland, by każdego dnia pracować nad utrzymaniem pozycji lidera w branży.

Zaufane Opinie IdoSell
4.68 / 5.00 50 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-29
TOWAR W DUŻEJ ILOŚCI ALE NIE MA GO NA STANIE
2023-07-25
Super obsługa i szybka wysyłka! Polecam :)
pixel